Info@IranamZibast.ir

بوم گرد؛ بخش ویژه ایرانم شماره 34

در بافت تاریخی کوچه های قدیمی شهر یزد هستیم. با ایرانم همراه باشید تا از خانه لاری ها برای شما سخن بگوییم.

بوم گرد؛ بخش ویژه ایرانم شماره 33

همراه با ایرانم به شهر بادگیر ها سفر کنیم در نماهنگ بسیار زیبا از سرزمین صفا و سخا با اجرای جذاب داریوش دربندی، مدیر ارشد طرح سراسری گردشگری «ایرانم»

بوم گرد؛ بخش ویژه ایرانم شماره 32

همراه با ایرانم زیبایی های بوستان بزرگ کوهستانی دراک در شهر شیراز را تماشا کنیم و از جاذبه های طبیعی و فرهنگی استان فارس لذت ببریم.

بوم گرد؛ بخش ویژه ایرانم شماره 31

همراه کارشناس گردشگری، داریوش دربندی، از طبیعت زیبا و سرسبز «باغ دلگشای شیراز» از مجموع باغ های ایرانی که در میراث جهانی ثبت شده است دیدن کنیم.

بوم گرد؛ بخش ویژه ایرانم شماره 30

در این بخش از ایرانم با یکی از قدیمی ترین و تاریخی ترین آرامستان های شهر شیراز آشنا می شویم و با ایرانم همراه باشید تا از زبان کارشناس محترم درباره قدمت این آرامستان جویا شویم.

بوم گرد؛ بخش ویژه ایرانم شماره 29

در شماره 29 ایرانم، با ما همراه شوید تا از بنای تاریخی حمام وکیل مربوط به دوران کریم خان زند در شهر زیبای شیراز دیدن کنیم.

بوم گرد؛ بخش ویژه ایرانم شماره 28

همراه ایرانم؛ در بافت قدیمی شهر شیراز، خانه زیبای توکلی را تماشا کنیم.

بوم گرد؛ بخش ویژه ایرانم شماره 27

در این شماره از ایرانم به مسجد جامع و تاریخی وکیل آمده ایم تا زیبایی های این اثر تاریخی فرهنگی استان فارس را با زبان تصویر برای شما عزیزان روایت کنیم.

بوم گرد؛ بخش ویژه ایرانم شماره 26

در شماره 26 ام ایرانم، با آثار زیبای موزه خوشنویسی شهر قزوین آشنا شوید و تاریخچه موزه خوشنویسی را از زبان کارشناس موزه بشنوید.

بوم گرد؛ بخش ویژه ایرانم شماره 25

در ایرانم شماره 25 با معرفی بنای تاریخی حمام قجر، مروبط به دوره صفوی و ثبت شده در آثار ملی میراث فرهنگی ایران در خدمت شما عزیزان هستیم تا آداب، رسوم و فرهنگ مردم قزوین کهن را بیشتر بشناسیم.

ایــرانم زیبــاست

برآنیم تا با فراهم آوردن بستری مناسب، زمینه های رشد و رونق صنعت گردشگری کشور را فراهم کنیم.
در این راه، با به حرکت درآوردن چرخ های صنعت گردشگری و فرآیند سازی ارتباط موثر و پیوسته تصمیم سازان و تصمیم گیران عرصه گردشگری، شاهد تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی و در نهایت رشد و توسعه و بالندگی ایران اسلامی خواهیم بود.
برای نیل به این هدف استراتژیک و ملی، بی شک نهاد ها و سازمان های دولتی از یکسو، سرمایه گذاران و فعالان عرصه گردشگری، هتل ها و مراکز سیاحتی، آژانس های مسافرتی و ... از سوی دیگر نقشی بی بدیل خواهند داشت.

با ما در تماس باشید

 

شماره تماس:

  02166880893

  09120241707

پست الکترونیک:

info@iranamzibast.ir

support@iranamzibast.ir

 
 کانال رسمی ایرانم در لنزور