Info@IranamZibast.ir

مسجد فيض الرحمان

اين مسجد در منطقه شير آباد زاهدان واقع در خيابان مجديه در شمال شرقي قبرستان محلي است.

مسجد شاه علی زاهدان

این مسجد در سال 847 هجری به امر ملك شمس الدین علی ساخته شده است .

مسجد زرنج زاهدان

مورخان ایرانی در دوره اسلامی از مساجدی نام برده‌اند كه محل تعلیم علوم دینی و ادبی بودند .

کوه سلیمان

کوه سلیمان که از رشته كوه های مهم خاور ايران است در دنباله رشته کوه های افغانستان از شمال به جنوب كشيده شده است و قله معروف آن 3443 متر از سطح دريا ارتفاع دارد.

شهر سوخته

در روزگاران دور که بشر تازه یک‌جا نشین شده بود، شهری در سیستان پدید آمد که به گفته‌ی باستان‌شناسان به لحاظ بافت شهری، جمعیت، برنامه ریزی شهری و ... اولین شهر جهان بود. شهر سوخته و تمدن هوشمند و خلاق آن با بیش ازپنج‌هزار سال قدمت، به‌عنوان بزرگ‌ترین استقرار شهرنشینی…

رودخانه سیانجان

 این رودخانه که یک رودخانه مرزی است از کوه پاچنشاهی واقع در میرجاوه – 15 کیلومتری شرق زاهدان – سرچشمه می گیرد ‏و به موازات خط آهن زاهدان به میرجاوه به سوی جنوب شرقی جریان می یابد .

دشت سیستان

دشت سیستان یکی از دشت‌های داخلی فلات ایران است که به طور متوسط 475 تا 500 متر از سطح دریا ارتفاع دارد.

چشمه آب معدنی دوشینگ

این چشمه در مسیر راه خاش – زاهدان و در شمال غربی کوه تفتان قرار دارد . از خاش تا دوراهی اسکل آباد 40 کیلومتر و از ‏دوراهی تا روستای دوشینگ 14 کیلومتر و از این روستا تا مظهر چشمه در حدود 5 کیلومتر است که می باید پیاده طی…

پل محرابي (زرنج)

این پل در 24 كیلوتری كركویه و 18 كیلومتری زرنج از توابع زاهدان کهنه بوده و امروزه به صورت ویرانه‌ای در آمده و در میان جنگل انبوهی از درختان گز محصور شده است.

ایــرانم زیبــاست

برآنیم تا با فراهم آوردن بستری مناسب، زمینه های رشد و رونق صنعت گردشگری کشور را فراهم کنیم.
در این راه، با به حرکت درآوردن چرخ های صنعت گردشگری و فرآیند سازی ارتباط موثر و پیوسته تصمیم سازان و تصمیم گیران عرصه گردشگری، شاهد تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی و در نهایت رشد و توسعه و بالندگی ایران اسلامی خواهیم بود.
برای نیل به این هدف استراتژیک و ملی، بی شک نهاد ها و سازمان های دولتی از یکسو، سرمایه گذاران و فعالان عرصه گردشگری، هتل ها و مراکز سیاحتی، آژانس های مسافرتی و ... از سوی دیگر نقشی بی بدیل خواهند داشت.

با ما در تماس باشید

 

شماره تماس:

  02166880893

  09120241707

پست الکترونیک:

info@iranamzibast.ir

support@iranamzibast.ir

 
 کانال رسمی ایرانم در لنزور