Info@IranamZibast.ir

کتاب سال گردشگری ایران؛ راهنمای جامع سالانه فعالان سفر، گردشگری و صنايع وابسته

اطلاع‌رسانی با بهره‌گیری از روش‌های صحیح و تکنیکهای علمی- حرفه‌ای، در بازاریابی هدفمند محصولات و خدمات نقشی اساسی ایفا می‌نماید و دسترسی آسان به اطلاعات طبقه‌بندی شده هر حوزه را میسر می‌سازد، که به نوبه خود توسعه و رونق فعالیت‌های اقتصادی را به همراه دارد.

 

کتاب سال گردشگری ایران؛ راهنمای جامع سالانه فعالان سفر، گردشگری و صنايع وابسته
گروه مؤلفین کتاب‌های جامع با همکاری مؤسسه آراد گرافیک که تجربه طراحی، چاپ و توزیع چندین مجموعه نفیس اطلاع‌رسانی مانند کتاب‌های جامع حمل‌و‌نقل، برق، دریایی و صنعت نفت را در کارنامه حرفه‌ای خود دارد، با توجه به نیاز مبرم و چشم‌انداز روشن صنعت گردشگری کشور، بر آن است تا کتاب سال گردشگری ایران (Iran Tourism Book) را با کوششی دوچندان، برای سال سوم، با چاپ نفیس در مهرماه 94 همزمان با هفته گردشگری منتشر نماید. علاقمندان به تهیه کتاب سال گردشگری ایران 1393 می‌توانند با ورود به بخش خرید کتاب، از این مجموعه نفیس بهره‌مند گردند.

برای سومین سال پیاپی، این کتاب با هدف شکل‌گیری راهنمای جامع سالانه فعالان سفر، گردشگری و صنایع وابسته و با حمایت سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و تعدادی از تشکل‌های صنفی مسافرتی، هوانوردی و هتلداران، ضمن معرفی هفت بخش مرتبط با صنعت گردشگری کشور (در قالب پژوهشی و بازرگانی) شامل تورگردانان، راهنمایان گردشگری و دفاتر مسافرتی، شرکت‌های هواپیمایی و حمل‌و‌نقل، هتل‌ها و رستوران‌ها، گردشگری الکترونیک، صنایع دستی، سوغات و صنوف وابسته، رسانه‌ها و نشریات تخصصی و مناطق آزاد، مراکز آموزشی، فرهنگی و تفریحی، به اطلاعات مفید، جاذبه‌های گردشگری ایران همراه با تصاویر کمتر دیده شده از عکاسان برتر و نیز آیین‌نامه‌ها و دستور‌العمل‌های هر حوزه می‌پردازد که نیازهای طیف وسیعی از مرتبطین با این صنعت را برطرف می‌سازد. همچنین با توجه به رشد چشمگیر گردشگری سلامت در ایران، در کتاب سال جاری با نگاه ویژه به این بخش، سعی در معرفی قابلیتهای پزشکان عزیز و مجموعه های درمانی خواهد شد. لذا با افتخار دعوت به عمل می‌آورد با معرفی فعالیت‌های خود در این کتاب به عنوان معتبرترین بانک اطلاعاتی صنعت گردشگری از مزایای ارتباطی و اطلاع‌رسانی در این طرح ملی بهره‌مند گردید. بدیهی است نام و اطلاعات تماس تمامی آژانسهای مسافرتی و هتل‌های سراسر ایران به صورت رایگان درج خواهد شد.

شایان ذکر است محل پخش رایگان 5000 جلد تیراژ کتاب، به غیر از تحویل به آگهی‌دهندگان، در سفارتخانه‌ها، دفاتر توریستی کشورهای خارجی، شرکت‌های هواپیمایی و حمل‌و‌نقل داخلی و خارجی، دفاتر مسافرتی، هتل‌ها و رستوران‌های معتبر، مراکز مسکونی، تجاری، پزشکی، فرهنگی، آموزشی و تفریحی مهم کشور، بانکها، بیمه‌ها، نمایشگاه‌های تخصصی، مناطق آزاد، سازمان‌های میراث فرهنگی و گردشگری استان‌ها و شرکت‌های مهم دولتی و خصوصی، انجمن‌ها، اتحادیه‌ها و اصناف مشاغل مختلف می‌باشد.

ارسال به Deliciousارسال به Diggارسال به Facebookارسال به Google Plusارسال به Stumbleuponارسال به Technoratiارسال به Twitterارسال به LinkedIn Telgram ارسال به

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ایــرانم زیبــاست

برآنیم تا با فراهم آوردن بستری مناسب، زمینه های رشد و رونق صنعت گردشگری کشور را فراهم کنیم.
در این راه، با به حرکت درآوردن چرخ های صنعت گردشگری و فرآیند سازی ارتباط موثر و پیوسته تصمیم سازان و تصمیم گیران عرصه گردشگری، شاهد تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی و در نهایت رشد و توسعه و بالندگی ایران اسلامی خواهیم بود.
برای نیل به این هدف استراتژیک و ملی، بی شک نهاد ها و سازمان های دولتی از یکسو، سرمایه گذاران و فعالان عرصه گردشگری، هتل ها و مراکز سیاحتی، آژانس های مسافرتی و ... از سوی دیگر نقشی بی بدیل خواهند داشت.

با ما در تماس باشید

 

شماره تماس:

  02166880893

  09120241707

پست الکترونیک:

info@iranamzibast.ir

support@iranamzibast.ir

 
 کانال رسمی ایرانم در لنزور