Info@IranamZibast.ir

هتل سقز کردستان

هنگام سفر به استان زیبای کردستان و شهرستان سقز، اقامتی دلنشین را در هتل سقز کردستان همراه صبحانه تجربه کنید.

هتل ارشیا خرم آباد

«هتل ارشیا» در فضایی زیبا و رویایی با کادری مجرب آماده خدمت رسانی به مسافران و گردشگران عزیز در تمام فصول سال می باشد.

سوئیت بش باجیلار اردبیل

با اقامت در سوئیت بش باجیلار که در نزدیکی مجتمع آبدرمانی بش باجیلار واقع شده می توانید از آبگرم معدنی و درمانی بش باجیلار نیز لذت ببرید.

هتل پارلا آستارا

هتل پارلا در میان طبیعت بکر و زیبای جنگل های آستارا و در نزدیکی روستای حیران، از هتل هیا مورد توجه گردشگران است که در تمام فصول سال مورد استقبال قرار می گیرد. رستوران های هتل پارلا با انواع غذاهای ایرانی و فرنگی از میهمانان پذیرایی می کند.

هتل مروارید ارومیه

هتل مروارید ارومیه اقامتی آرام و دلنشین را برای شما و خانواده عزیزتان فراهم می نماید.

هتل آپارتمان غزال ارومیه

هتل آپارتمان غزال ارومیه در مرکز شهر ارومیه واقع است و از نظر موقعیت مکانی در نزدیکی وسایل حمل و نقل عمومی، بازار و مراکز تفریحی می باشد.

هتل البرز قزوین

موقعیت هتل البرز قزوین از جهت دسترسی به مناطق دیدنی، مراکز تفریحی، خرید، درمانی و ورزشی بسیار مناسب است و سابقه درخشان هتل در امر خدمت رسانی و پذیرایی از مهمانان شهرت فراوان دارد.

هتل ایرانیان قزوین

هتل ایرانیان، در منطقه توریستی هفت سنگان واقع شده و از لحاظ امکانات در شهر قزوین بی نظیر است و به دلیل دوری از شلوغی و ترافیک شهر، اقامتی همراه با آرامش را برای شما فراهم می کند.

هتل اطلس یزد

هتل اطلس در بهترین نقطه یزد، واقع در بلوار شهید صدوقی جنوبی، مابین میدان باهنر و همافر، با کادر مجرب، متعهد و کارآزموده افتخار پذیرایی از مهمانان گرامی را دارد.

هتل پالاس تهران

این هتل بزرگ و مجلل که هتل جدید اسپیناس محسوب می شود اکنون به بهره برداری رسیده و با حدود 700 واحد اقامتی، بزرگترین هتل تهران خواهد بود. هتل اسپیناس بهرود در سعادت اباد تهران واقع گردیده است و هم اکنون مراحل ساخت هتل انجام شده است و آماده رزرو…

ایــرانم زیبــاست

برآنیم تا با فراهم آوردن بستری مناسب، زمینه های رشد و رونق صنعت گردشگری کشور را فراهم کنیم.
در این راه، با به حرکت درآوردن چرخ های صنعت گردشگری و فرآیند سازی ارتباط موثر و پیوسته تصمیم سازان و تصمیم گیران عرصه گردشگری، شاهد تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی و در نهایت رشد و توسعه و بالندگی ایران اسلامی خواهیم بود.
برای نیل به این هدف استراتژیک و ملی، بی شک نهاد ها و سازمان های دولتی از یکسو، سرمایه گذاران و فعالان عرصه گردشگری، هتل ها و مراکز سیاحتی، آژانس های مسافرتی و ... از سوی دیگر نقشی بی بدیل خواهند داشت.

با ما در تماس باشید

 

شماره تماس:

  02166880893

  09120241707

پست الکترونیک:

info@iranamzibast.ir

support@iranamzibast.ir

 
 کانال رسمی ایرانم در لنزور