Info@IranamZibast.ir

موزه بزرگ بندرعباس

حاشیه خلیج فارس یكی از مهمترین مناطق تمدن بشری بوده است. خلیج فارس خود بستری است كه رفت و آمد از دو سو را ساده كرده و امكان داد و ستد و مبادله كالارا فراهم كرده و در جریان این مبادلات بازرگانی فرهنگ و اندیشه و جهان بینی پیرامون آن…

مسجد و مناره ملک ابن عباس

برای دیدن یک برج کج با انحراف ۴ درجه حتما باید به ایتالیا بروید و برج پیزا را با ۵۶ متر طول ببینید اما منار کج ساربان خودمان در محله جوباره اصفهان ۵۴ متره با زاویه انحراف ۸۸ درجه !!! یک مناره کج دیگه هم داریم به نام مناره کج…

  مسجد و مقبره برخ

ساختمان اوليه اين مسجد مربوط به قرون اوليه اسلامي است و در روستاي كوشه از توابع دهستان رمکان ،بخش مرکزی شهرستان قشم واقع شده است.

مسجد گله داری بندرعباس

مسجد گله داری که در بخش مرکزی شهرستان بندر عباس واقع شده است یکی از نقاط دیدنی استان هرمزگان در جنوب ایران به شمار می رود.

مسجد دژگان بندر لنگه

اين بنا در آبادي دژگان – از توابع بندرلنگه- واقع است . اين مسجد از لحاظ ساختماني، تقليدي از سبک ساختماني مسجد علي بندرلنگه و مسجد ملاعلي کوشکنار است .

مسجد جامع نور

سبک معماری آن ترکیبی از هنر ایرانی و اسلامی است.

مسجد جامع روستای رمچاه

رمچاه دارای ۷ مسجد که ۶ مسجد در محله ی قدیم و یک مسجد در محله ی جدید رمچاه طال خرگان قرار دارد .

مسجد جامع دلگشا

اين بنا در محله دلگشا در کناره خيابان ساحلی بندر عباس، نبش بلوار طالقانی واقع شده و ظاهرا بنای قديمی آن در سال 175 ه.ق توسط زين العابدين ابوالقاسم اوزی بنا شده و در حدود سال 1354 ه ش به غير از بخشی از شبستان آن کاملا تجديد بنا شده…

مسجد جامع بستک

اين مسجد از معماري منحصر به فرد و قابل توجهي برخوردار است .

مسجد امیرالمومنین (ع) کیش 

مسجد امیرالمومنین (ع) کیش و مسجد ماشه کیش از قدیمی ترین مساجد ایران هستند که در شمال شرقی جزیره کیش در منطقه باستانی ماشه در کنار هم قرار گرفته اند.

ایــرانم زیبــاست

برآنیم تا با فراهم آوردن بستری مناسب، زمینه های رشد و رونق صنعت گردشگری کشور را فراهم کنیم.
در این راه، با به حرکت درآوردن چرخ های صنعت گردشگری و فرآیند سازی ارتباط موثر و پیوسته تصمیم سازان و تصمیم گیران عرصه گردشگری، شاهد تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی و در نهایت رشد و توسعه و بالندگی ایران اسلامی خواهیم بود.
برای نیل به این هدف استراتژیک و ملی، بی شک نهاد ها و سازمان های دولتی از یکسو، سرمایه گذاران و فعالان عرصه گردشگری، هتل ها و مراکز سیاحتی، آژانس های مسافرتی و ... از سوی دیگر نقشی بی بدیل خواهند داشت.

با ما در تماس باشید

 

شماره تماس:

  02166880893

  09120241707

پست الکترونیک:

info@iranamzibast.ir

support@iranamzibast.ir

 
 کانال رسمی ایرانم در لنزور