Info@IranamZibast.ir

منطقه حفاظت شده بيدوئيه

بردسير به وسعت 168033 هکتار در فاصله 10 کيلومتري شمال شهرستان بردسير در استان کرمان و در محدوده مختصات جغرافيايي 56 درجه 20 دقيقه تا 56 درجه و 59 دقيقه طول شرقي و 29 درجه و 53 دقيقه تا 30 درجه و 16 دقيقه عرض شمالي واقع شده است .

دریاچه سد ترشاب

دریاچه تُرشاب یکی از دریاچه‌های استان کرمان است که در 13 کیلومتری جنوب شهرستان بردسیر و در نزدیکی روستای ترشاب قرار دارد.

دریاچه حلبی ساز

 در 18 کیلومتری جاده بردسیر _سیرجان، رودخانه ای وجود دارد که در سمت راست این جاده با اختلاف ارتفاعی نه چندان زیاد، پوشش جنگلی و آبادی های نزدیک به یکدیگر را بوجود آورده است. آبادی هایی مثل ماهونک و محمود اباد که جز مقاصد مهم طبیعت دوستان در این مسیر…

خانه بهادرالملک بردسیر

خانه بهادرالملک بردسیر یکی از بناهای تاریخی شهر بردسیر در استان کرمان ایران است .

حمام بهادر لاله زار

 حمام تاريخي بهادر لاله زار كه در بردسير واقع شده ،

بقعه پیر برحق (جارسوز) ، بردسیر

بقعه پیر برحق یا جارسوز، یادگاری از قرن هفتم هجری در بردسیر كرمان است كه نقشه آن از خارج چهارگوش و از داخل هشت‌گوش می‌باشد.

ایــرانم زیبــاست

برآنیم تا با فراهم آوردن بستری مناسب، زمینه های رشد و رونق صنعت گردشگری کشور را فراهم کنیم.
در این راه، با به حرکت درآوردن چرخ های صنعت گردشگری و فرآیند سازی ارتباط موثر و پیوسته تصمیم سازان و تصمیم گیران عرصه گردشگری، شاهد تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی و در نهایت رشد و توسعه و بالندگی ایران اسلامی خواهیم بود.
برای نیل به این هدف استراتژیک و ملی، بی شک نهاد ها و سازمان های دولتی از یکسو، سرمایه گذاران و فعالان عرصه گردشگری، هتل ها و مراکز سیاحتی، آژانس های مسافرتی و ... از سوی دیگر نقشی بی بدیل خواهند داشت.

با ما در تماس باشید

 

شماره تماس:

  02166880893

  09120241707

پست الکترونیک:

info@iranamzibast.ir

support@iranamzibast.ir

 
 کانال رسمی ایرانم در لنزور